Pozycjonowanie E-commerce

Prowadzisz sklep internetowy jednak ilość klientów i finalizowanych przez nich transakcji Cię nie zadowala? A może dopiero myślisz nad własnym biznesem w sieci, ale nie wiesz w jaki sposób przebić się przez konkurencję? Twój problem pomoże Ci rozwiązać – pozycjonowanie e-commerce. Sprawdź czym jest i dlaczego warto z niego skorzystać!

Darmowa Wycena!

Czym jest pozycjonowanie e-commerce?

Jeśli prowadzisz sklep internetowy Twoim głównym celem jest sprzedaż produktów, a tym samym generowanie i zwiększanie swoich przychodów i zysków. Jak zapewne wiesz, użytkownik zainteresowany jakimkolwiek zakupem najczęściej dokonuje go przez internet lub na początku sprawdza oferty różnych producentów. Po wpisaniu odpowiedniej frazy, wyskakują mu wyniki, jednak ogranicza się do sprawdzenia pierwszych dziesięciu. Jak zatem się w nich znaleźć by być widocznym dla potencjalnego klienta? Z pomocą przychodzi e-commerce SEO! W skrócie jest to optymalizacja serwisu pod konkretne słowa kluczowe, a następnie pozyskiwanie do nich zewnętrznych odnośników. Celem pozycjonowania e-commerce jest budowanie jakościowego ruchu tj. wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania, które przede wszystkim pozwalają na zdobycie nowych oraz stale powracających klientów.

Pozycjonowanie e-commerce to proces, którego najważniejszym krokiem jest obranie odpowiedniej strategii działań już na początku współpracy. Rozpoczynamy od przeprowadzenia audytu strony, następnie doboru odpowiednich słów kluczowych, które dzięki wysokim potencjałom zaowocują wzrostem pozycji danych fraz, zwiększą jakościowy ruchu z organicznych wyników wyszukiwań, a to bezpośrednio przełoży się na wzrost sprzedaży Twojego sklepu.

Co wchodzi w zakres pozycjonowania strony w Google?

Jak już zostało wspomniane, nasze działania związane ze strategią SEO dla e-commerce, rozpoczynają się od audytu strony. To, w tym dokumencie znajdziesz wszelkie przygotowane przez nas rekomendacje dotyczące zmian w budowie i funkcjonowaniu poszczególnych elementów na stronie. Przy pozycjonowaniu e-commerce szczegółowo, wnikliwie a przede wszystkim rzetelnie przeprowadzony audyt jest kluczem do dalszego sukcesu, bo to on gwarantuje późniejsze wysokie pozycje na odpowiednie frazy. W przeprowadzonym przez nas audycie znajdziesz konkretne rekomendacje, co do optymalizacji sklepu pod wybrane frazy kluczowe.

Kolejnym etapem prowadzonego przez nas e-commerce SEO jest optymalizacja strony na podstawie zebranych w audycie wytycznych. W tym miejscu to Ty musisz przekazać wszelkie informacje programistom, aby wprowadzili zarekomendowane wytyczne na stronę – w przeciwnym razie dostrzeżenie jakichkolwiek efektów będzie wręcz niemożliwe a dalsze działania okażą się bezskuteczne.

Efekty, wynikające z wprowadzenia zmian na stronie, według przygotowanych przez nas wytycznych, są widoczne stosunkowo szybko. Odpowiednio przemyślana i wprowadzona optymalizacja poszczególnych elementów, jest w stanie wygenerować ruch już w pierwszym okresie trwania kampanii SEO.

Pozycjonowanie stron obrazek pomocniczy

Czym jest pozycjonowanie e-commerce?

Kolejną rzeczą, którą będziemy się zajmować, aby wnieść Twój sklep do TOP10 wyszukiwań Google, jest link building, czyli zdobywanie linów. Proces ten ma na celu wzrost wiarygodności i wartości strony w oczach robotów Google – tym samym, wpływając na Twoją pozycję. Jak zatem będziemy zdobywać linki? Oto kilka najpopularniejszych źródeł, z których korzystamy:

Ostatnim etapem działań SEO dla e-commerce jest nieustanne raportowanie i monitorowanie tego, co dzieje się na stronie oraz jakie wyniki osiąga objęta przez nas strategia SEO. Jeśli coś pójdzie nie po naszej myśli, od razu się z Tobą kontaktujemy i wprowadzamy odpowiednie rozwiązania. Twój cel jest naszym celem!

Pozycjonowanie Sklepów Internetowych - Cennik

Pozycjonowanie Małego E-commerce

Pozycjonowanie + Audyt SEO na początku współpracy
od 1499
99
PLN
  • Pełny audyt SEO
  • Link Building
  • Konsultacje SEO
  • Monitoring Fraz Kluczowych
  • Treści na Stronę

Pozycjonowanie dużego Sklepu Internetowego

Pozycjonowanie + Audyt SEO na początku współpracy
od 2999
99
PLN
  • Pełny audyt SEO
  • Link Building
  • Konsultacje SEO
  • Monitoring Fraz Kluczowych
  • Treści na Stronę

Dlaczego akurat My?

Zapewne zastanawiasz, dlaczego powinien skorzystać akurat z naszych usług? Otóż, dołożymy wszelkich starań, aby prowadzone przez nas działania przynosiły satysfakcjonujące Cię wyniki. W RIIOR Digital stawiamy na profesjonalizm i pełne zaangażowanie w każdy projekt, ponieważ SEO to nasza pasja. Jesteśmy na bieżąco ze wszelkimi zmianami jakie dzieją się w algorytmach Google, dlatego nie musisz się obawiać, że negatywnie wpłyną na Twoją pozycję – od razu odpowiednio zadziałamy. W Riior Media stale trzymamy rękę na pulsie. Mamy doświadczenie w prowadzeniu działań SEO zarówno dla dużych, globalnych firm, jak i tych o zasięgu lokalnym. Działamy w oparciu o najlepsze narzędzia analityczne, które obok zdobytej wiedzy, pomagają nam na rzetelne przeanalizowanie Twojej strony tak, aby żaden aspekt nie umknął naszej uwadze.

W RIIOR Media pozycjonowanie e-commerce to dla nas przysłowiowy chleb powszedni. Dlatego nie zastanawiaj się ani chwili dłużej tylko napisz do nas by poznać szczegóły współpracy. W Riior Media pomożemy Ci trafić w dziesiątkę!

Darmowa Wycena!