fbpx

Pozycjonowanie Stron – SEO

Czym jest SEO i pozycjonowanie?

Pozycjonowanie stron, optymalizacja serwisu… Często spotykasz się z tymi hasłami, jednak nie wiesz, co tak właściwie się pod nimi kryje? A może masz już podstawową wiedzę z tego zakresu, ale brakuje Ci doświadczenia i umiejętności, by odpowiednio ją wykorzystać? Jeśli tak, to bingo – dobrze trafiłeś! W RIIOR Media mamy coś właśnie dla Ciebie.

Pozycjonowanie Stron Obrazek Pomocniczy

W praktyce oznacza to tyle, że dzięki właściwej optymalizacji serwisu – zgodnej z wytycznymi algorytmów Google’a oraz dostosowanej do wymagań użytkowników – prowadzona przez Ciebie strona lub sklep internetowy mogą znaleźć się wśród pierwszych, a co za tym idzie – najchętniej klikanych wyników wyszukiwania. Więcej wejść na stronę siłą rzeczy przekłada się na zainteresowanie i lepszą sprzedaż, a przecież to na nich zwykle najbardziej nam zależy.

Pozycjonowanie stron skupia więc działania, które mają za zadanie sprawić, by Twoja witryna była dostosowana do wszystkich czynników rankingowych wyszukiwarek. Wśród nich znajdą się między innymi: wykorzystanie słów kluczowych, liczba i zastosowanie nagłówków H1, H2 czy H3, linkowanie (link building), szybkość ładowania się strony czy znajdująca się na niej unikatowa i atrakcyjna – merytorycznie i wizualnie – treść.

Chcesz prowadzić stronę internetową lub e-commerce na najwyższym poziomie i z ich pomocą generować zysk? Uwzględnij miejsce dla kosztów SEO w swoim budżecie!

Co wchodzi w zakres pozycjonowania strony w Google?

Pozycjonowanie stron zaczynamy od przeglądu, analizy technicznych aspektów serwisu, którą umożliwia usługa audytu SEO. Dopiero będąc w pełni świadomym stanu witryny oraz znając jej mocne i słabe strony, możemy przejść do dalszych etapów optymalizacji, określając przy tym zakres działań czy doprecyzowując cenę pozycjonowania.

Audyt SEO Grafika Pomocnicza

Jednym z nich jest oczywiście wybór konkretnych słów kluczowych, dopasowanych do Twojej firmy i branży, w której działasz. Znaczenie ma tu wszystko – konkurencja, popularność czy sezonowość fraz. Dlatego też każdy przypadek badamy indywidualnie, a ofertę i zakres naszych działań szyjemy na miarę Twoich aktualnych potrzeb.

Wybrane frazy bacznie monitorujemy przy użyciu specjalistycznych narzędzi. Tworzymy i dostarczamy Ci wysokiej jakości treści – opisy kategorii, produktów czy artykuły na bloga. W końcu to w dużej mierze one sprawiają, że Twój serwis zajmuje coraz wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania. Minęły już czasy, gdy algorytmy zwracały uwagę na wysycone słowami kluczowymi teksty – teraz pozycjonowanie stron skupia się na publikowaniu wartościowych, poprawnych i spójnych treści, jak najbardziej przydatnych dla użytkowników.

Budujemy też bazę linków – i to zarówno w obrębie serwisu (linkowanie wewnętrzne), jak i poza nim (linkowanie zewnętrzne). Dzięki temu tworzymy sieć prowadzącą do Twojej witryny oraz pomagającą robotom Google’a odnaleźć się także na niej.

W trakcie całego procesu pozycjonowania strony w Google jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie. Informujemy Cię o wszelkich zmianach, konsultujemy bieżące działania czy przedstawiamy aktualne wytyczne. To ułatwia Ci trzymanie ręki na pulsie.

Jakie korzyści płyną z usługi pozycjonowania stron?

Skoro tu jesteś, to pewnie wiesz już, jak ważna jest promocja firmy/marki w internecie – i to nie tylko taka, która ogranicza się do reklamy w social mediach czy założeniu własnej strony. Cena pozycjonowania potrafi być wyższa, jednak przekłada się na długo utrzymujące się efekty. Jakie?

Głównym celem optymalizacji serwisu – przeprowadzanej zgodnie z aktualnie obowiązującymi zasadami i według najnowszych wytycznych – jest zwiększenie widoczności witryny w rankingach wyszukiwarek. Wyższe pozycje generują ruch na stronę i w znacznym stopniu poprawiają zainteresowanie Twoimi usługami czy produktami. Dzięki temu wpływają na sprzedaż i wzrost liczby konwersji – a zgadujemy, że to właśnie na nich Ci zależy.

Koszty SEO są więc inwestycją, nie przepalaniem budżetu. Właściwe pozycjonowanie stron wymaga czasu i cierpliwości, ale – w przeciwieństwie do działań płatnych – gwarantuje długotrwałe i satysfakcjonujące efekty. Jest  też swego rodzaju ukłonem w stronę użytkownika – w końcu dużo przyjemniej poruszać się po szybko się ładującej, uporządkowanej, a także przepełnionej wartościowymi treściami witrynie.

Mamy to? Udało nam się Cię przekonać?

Jeśli wciąż się wahasz, to sprawdź, dlaczego to właśnie z naszej usługi pozycjonowania stron powinieneś skorzystać!

Dlaczego akurat RIIOR Media?

Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, skrupulatność i wysoką jakość dostarczanych usług, to powtarzamy informację ze wstępu: naprawdę dobrze trafiłeś.

Niestraszne nam deadline’y czy najnowsze aktualizacje algorytmów Google – pozycjonowanie stron to nasza pasja, nie tylko praca. Nasz zespół tworzą doświadczeni eksperci, których cechują sumienność i zaangażowanie. Śledzimy trendy, nowinki, a w skrócie – jesteśmy na bieżąco z tym, co w branży świszczy. Dzięki temu nie musisz się bać – często bezlitosnych – działań zaawansowanych robotów wyszukiwarek.

Wszelkie czynności optymalizacyjne podejmujemy, korzystając z zaawansowanych i specjalistycznych narzędzi. To one, obok praktyki, umożliwią nam przeprowadzenie szczegółowej analizy witryny, będącej punktem wyjścia do rozpoczęcia działań związanych z pozycjonowaniem strony w Google.

Wyniki przedstawiamy Ci w przystępny i jasny sposób – w postaci dokładnych, czytelnych i obrazowych raportów. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Odpowiadamy na pytania, rozmawiamy, omawiamy, aż w końcu podpowiadamy, prezentując nasze wnioski i rekomendacje.

Sprawiamy, że pozycjonowanie stron zyskuje w Twoich oczach zupełnie nowe znaczenie. Sprawdź nas i przekonaj się, jak wiele jesteśmy w stanie Ci zaoferować.

Dlaczego MY?

Jesteśmy małą agencją, dla nas każdy klient jest ważny.

Mamy doświadczony zespół, który podoła każdemu wyzwaniu

Raportujemy nasze działania w przejrzysty sposób dla klientów.

Zapewniamy pełne wsparcie merytoryczne w zakresie marketingu internetowego.

Charakteryzuje nas indywidualne podejście do każdego klienta.